Yetkili Satıcılık Hakkında

  • Anasayfa
  • Yetkili Satıcılık Hakkında

Takım Ruhuna İnanıyoruz

Dinosoft, e-ticaret, otomasyon sistemleri, sanal mağaza altyapıları, perakende, cafe-restaurant, sektörlere özel yazılım ve websitesi hizmetleri sunmaktadır.Kazandığımız deneyimleri yetkili satıcılarımızla paylaşmak ve sektörün en iyisi olmak amacındayız.

Dinosoft Yetkili Satıcısı olmak sadece yazılım satmak değil, uluslararası satış ve destek deneyimine dahil olmak demektir. Bu nedenle tüm yetkili satıcılarımızın Dinosoft’u tüm özellikleri ile uygulayabilmesini istiyoruz. Yurt genelinde birçok yetkili satıcıyla iş ortaklıklarımızı sürdürüyoruz. Dinosoft markasını ilerletmek ve geliştirmek arzusunda olan ekiplerle işimizi daha da büyütüyoruz

Yetkili Satıcıların bölgesinde servis ve destek hizmetlerini müşterilerin iş akışlarını uygun olarak düzenleyebilmeleri gerekmektedir. Dinosoft başarısını müşterilerine verdiği değerle hak etmiştir. Bu düşünceden yola çıkarak tüm yetkili satıcılarımızın aynı özen ve yeterlilikle müşterilerimize hizmet etmesini istiyoruz. Bölge büyüklüğüne ve müşteri yoğunluğuna göre yetkili satıcılardan beklenen hedeflere ulaşabilecek yeterlilikte ve güvende olan firmalar öne çıkan iş ortaklarımız olacaktır. Dinosoft’a bizim kadar inanan ve emek harcayan tüm Dinosoft kahramanlarıyla yolumuza devam ediyoruz.


Teklif Al
info@dinosoft.com.tr
7/24 Teknik Destek Hattı
Bayimiz Olmak İster Misiniz?