!--Page Title-->

Sektörel Çözümler

Market Çözümleri

Market Çözümleri

Kredili satış mağazaları ve market türü sıcak satış noktaları için yerinde analizler yapılarak, ihtiyaçlara göre hazırlanmış olup, büyük market grupları için OPEN özelliği taşıyan bir projedir. Projede özellikle terazi, barkod ve POS cihazları gibi çevre birimlerle aynı program içinde ortam değişikliğine gerek duymadan hertürlü işlemlerin yapılabildiği bir uygulamadır. Ayrıca Projede tüm POS cihazları ve Yazar Kasa’lar desteklenmiş olup , tüm POS ve Yazar Kasa cihazlarında kullanılabilir.

Mobile Yazılımı(saha satış ve depo takibi)

Mobile Yazılımı(saha satış ve depo takibi)

El terminali ile sahadaki stok,cari,çek-senet,fatura,irsaliye,sipariş,cari hesap fişi işlemleri online Dinosof'a aktarılabilir. Merkezde açılan kartlar otomatik olarak el terminaline iletilir. Kampanya,satış rotası ve maps gibi uygulamalar içerir. Depoda kullanım için sevkiyat,sayım,kontrollü mal kabul ve çıkış işlemleri yapılabilir.Üretim Yönetim ve Denetim Sistemi

Üretim Yönetim ve Denetim Sistemi

MES (Manufacturing Execution System) Türkçe adıyla Üretim Yönetim Sistemleri; hammaddelerin bitmiş ürünlere dönüşümünü izlemek, kontrol etmek ve belgelemek için kullanılan bilgisayarlı sistemlerdir. MES, karar vericilerin üretim katını iyileştirmek için tesis katındaki mevcut koşulların nasıl optimize edilebileceğini anlamasına yardımcı olan bilgiler sağlar. Üretim sürecinde çoklu kaynakların düzenlenmesi için (örneğin malzeme, personel, makineler ve destek hizmetleri) gerçek zamanlı olarak çalışırlar.

Dinosoft POS Barkod Otomasyonu

Dinosoft POS Barkod Otomasyonu

Ingenico,Pidion,Hugin,IBM Pos,Inter Pos,Hugin Pos ile online haberleşme ,ürün kartlarının açılması,yazarkasalara gönderilmesi,barkod-etiket tasarımları, barkod yazıcı ve fiş yazıcı kullanılması özelliklerini destekler. Barkodlu terazilere bilgi aktarımı(Digi,Mettler Toledo,Aclass,Cas),terazi barkodlarının okutulması,kar zarar raporları ,satış raporları,vb bir çok rapor biriminide kapsamaktadır. Yazılım ile birlikte hızlı satış ekranı(Pc Pos) da kullanılabilir.

B2B Manegement

B2B Manegement

B2B Manegement ürünü, Tedarikci firma ile bayisi veya müşterileri arasındaki ticari faaliyetlerinin önemli bir kısmını internet ortamına taşımaktadır.B2B Manegement ürünü ile Bayi/Müşterisi internet üzerinden stok durumunu görebilir, Ürün siparişlerini Dinosoft da kendisi için tanımlı özel fiyatlar veya Bayi fiyatları üzerinden sisteme girebilir, girdiği siparişleri ve cari hareket durumunu takip edebilirler./p>

Banka Entegrasyon Sistemi

Banka Entegrasyon Sistemi

Program sayesinde, bankalara verilen otomatik ödeme talimatları takibi otomatik yapılabilir, ETS Ödeme talimatları bankalara otomatik gönderilebilir ve onaylandığında tüm muhasebe kayıtları otomatik oluşturulur.Cari hesap ve fatura bazında blokaj takibi yapılabilir Banka tarfından yapılan tüm işlemlerin otomatik aktarımı sistem tarafından yapılır, muhaseb işlemleri otomatik oluşturulur. Banka tarafından yapılan çek senet hareketleri otomatik aktarılır, ödeme ve tahsilat takibi yapılabilir.

Depo Yönetim Sistemi

Depo Yönetim Sistemi

Bir Ambarda gerçekleşebilecek tüm operasyonları etkin ve verimli şekilde yönetmek, operasyonların kâğıtsız, en kısa sürede, en az insan ve makina kaynağı ile hatasız tamamlanmasını sağlamak üzere Dinosoft Depo Yönetim Sistemi Geliştirilmiştir. Sistem tam modüler bir yapıda olup ihtiyaç duyulan modüllerden paket oluşabilmektedir. Sayım modülüne ihtiyaç duyan bir işletme, sadece sayım modülünü,etiket basım ve mal kabule ihtiyaç duyan bir işletme, Etiket Basım Modülü ve Mal Kabul Modülünü alabilmektedir. Bu modüler yapı sayesinde gereksiz modülleri almayıp ciddi maliyet avantajı sağlamaktadır. MODÜLLERİ MAL KABUL (Alım İrsaliyesi/Faturası) Planlı Mal Kabul Modülü Plansız Mal Kabul Modülü Mal Kabul İade Modülü DEPO İŞLEMLERİ (Ambar Fişleri) Depolar Arası Hareket Modülü Planlı Depolar Arası Hareket Modülü Sayım Modülü (Sayım Eksiği/Fazlası Fişi) Üretimden Giriş Modülü Sarfa Çıkış Modülü Fire/İmha Çıkış Modülü SEVKİYAT (Satış İrsaliyesi/Faturası) Planlı Sevkiyat Modülü Plansız Sevkiyat Modülü Sevk İade Modülü DAĞITIM EMİRLERİ Dağıtım Modülü ETİKETLEME/BARKODLAMA Ürün Etiketleme/Barkodlama Modülü Terazi / Kantar Modülü EK ÖZELLİKLER Seri / Lot Desteği Özelliği Varyant Özelliği Stok Yeri Takibi Özelliği

Üretim Takip Sistemi

Üretim Takip Sistemi

İşletmenin çalışma biçmine göre uyarlanabilen, Dinosoft Ürün Takip Sistemi ürünleri ile Üretim sahasını birbirine entegre eden, sahada gerçekleşen süreçleri Dinosoft'a uygun fişler ile entegre eden bir üretim takip ve yönetim sistemidir.

Teklif Al
info@dinosoft.com.tr
7/24 Teknik Destek Hattı
Bayimiz Olmak İster Misiniz?